Mikołajki w Gminie Chąśno

W niedzielę, 10 grudnia na skwerze obok Urzędu Gminy w Chąśnie odbyło się spotkanie z św. Mikołajem.

Imprezę przygotowała Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Chąśnie Drugim – Anna Gawrońska wraz z Wójtem Gminy Chąśno Dariuszem Reczulskim oraz Przewodniczącym Rady Gminy Chąśno – Ireneuszem Sołtysiakiem.

Dla licznie przybyłych szczególnie najmłodszych uczestników imprezy wystąpiły Chóry: „Wesołe Nutki” oraz „Złote Nuty ” z Chąśna, które przygotowały krótki występ aby umilić wszystkim ten szczególny dzień.

Aby Św. Mikołaj przyjechał do Chąśna na czas, zadbali o to druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chąśnie Drugim którzy dowieźli go na miejsce imprezy wozem strażackim.

Mikołaj rozdawał  prezenty wszystkim dzieciom. Dzieci były zachwycone zarówno z prezentów, z możliwości zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze św. Mikołajem a także ze wspólnie spędzonego czasu w tym magicznym dniu.

O słodki poczęstunek oraz gorącą herbatę zadbały panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Chąśno.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej imprezy:

Skip to content