Zebranie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Chąśnie

W dniu 4 stycznia 2024 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Chąśno odbyło się zebranie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Chąśnie. W spotkaniu udział wzięli Prezesi oraz Naczelnicy OSP z terenu Gminy Chąśno.

Spotkaniu przewodniczył Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Chąśnie Ireneusz Sołtysiak. W spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: bryg. mgr inż. Arkadiusz Makowski – Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu oraz Wicestarosta Łowicki – Piotr Malczyk, zarazem Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Goleńsku, jak również Wójt Gminy Chąśno – Dariusz Reczulski.

Na spotkaniu omawiane były sprawy związane z działalnością Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Chąśnie jak również poszczególnych jednostek.

Skip to content