Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego Biznes na PLUS

Szanowni Państwo,

Ruszył już nabór do kolejnej edycji Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.

To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla firm z naszego regionu jest formą docenienia i podziękowania dla przedsiębiorców osiągających najlepsze efekty ekonomiczne. Główną ideą konkursu jest uhonorowanie firm konsekwentnie promujących pozytywny wizerunek łódzkiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej, przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu oraz stanowiących wzór funkcjonowania dla innych.

Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest Województwo Łódzkie.

Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur w 5 kategoriach:

– Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności

– Debiut Roku

– Lider Innowacji

– Eksportowy Produkt Roku

– Projekt Przyszłości

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia należy dokonać do 30 czerwca 2021 r. wypełniając formularz za pośrednictwem strony internetowej https://biznesnaplus.lodzkie.pl/ Laureatów poznamy 28.10.2021 r. podczas Europejskiego Forum Gospodarczego.

Osoba do kontaktu: Magdalena Dmochowska, email: magdalena.dmochowska@lodzkie.pl, tel.: 42 291 97 57

Skip to content