Konkurs dla przedszkoli „Liczymy się dla Polski”

Spisy ludności to najważniejsze badania statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Dane statystyczne uzyskane w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 to ogromny kapitał społeczeństwa na przyszłość.

Konkurs Plastyczny dla przedszkoli organizowany przez Urząd Statystyczny w  Łodzi ma na celu promowanie idei i wartości  Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, jako źródła wiedzy na temat Polski i jej mieszkańców.

Tematem Konkursu jest przygotowanie plakatu ilustrującego hasło Narodowego Spisu Powszechnego „Liczymy się dla Polski”, zgodnego z ideą spisu ludności.

Prace konkursowe będą oceniane w kategorii plastycznej.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu plastycznego dla przedszkoli

Regulamin konkursu plastycznego dla przedszkoli „Liczymy się dla Polski” 

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu plastycznego dla przedszkoli

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu plastycznego dla przedszkoli „Liczymy się dla Polski” 

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu plastycznego dla przedszkoli

Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu plastycznego dla przedszkoli „Liczymy się dla Polski”

Skip to content