BON ENERGETYCZNY

Od 1 sierpnia 2024 r. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Chąśnie przyjmowane będą wnioski o wypłatę bonu energetycznego. Świadczenie jest jednorazowym wsparciem dla najbardziej potrzebujących obywateli w pokryciu części kosztów energii elektrycznej.

Bon będzie przysługiwał jednoosobowym gospodarstwom domowym, w których dochód za rok 2023 nie przekracza 2500,00 zł (netto) oraz gospodarstwom wieloosobowym, w których dochód nie przekracza 1700,00 zł (netto) na osobę. Bon będzie przyznawany również w przypadku przekroczenia kryterium dochodowego. Kwota wypłaty zostanie pomniejszona o kwotę przekroczenia kryterium.

Wypełniony wniosek należy złożyć w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chąśnie, Chąśno 55, pokój 15 lub za pośrednictwem ePuap.

Pobierz => Wniosek o wypłatę bonu energetycznego