Ogrodowe webinaria- „O ogrodach bez ogródek”

„O ogrodach bez ogródek- zapraszamy na ogrodowe webinaria!”

14 lipca 2023 r. rusza niezwykły cykl szkoleń online w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”, którego pomysłodawcą jest Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. Zapraszamy wszystkich entuzjastów ogrodnictwa z województwa łódzkiego na inspirujące webinaria, pełne praktycznych wskazówek i porad ekspertów. Doświadczeni specjaliści, w tym wybitni fachowcy z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, poprowadzą szkolenia, podczas których podzielą się nieocenionymi poradami dotyczącymi aranżacji nieużytkowanych przestrzeni oraz pielęgnacji roślin w harmonii z naturą i zmieniającym się klimatem.
Aby wziąć udział w webinariach, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej https://wlop.clickmeeting.com .

Serdecznie zapraszamy

*Webinaria internetowe organizowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Skip to content