KONKURS na amatorski film promujący ideę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 „Dlaczego liczy się każdy?”

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 przypada w stulecie pierwszego spisu powszechnego w Rzeczypospolitej Polskiej, który został przeprowadzony w 1921 r. Spisy ludności to najważniejsze badania statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Uzyskana w nim wszechstronna i rzetelna wiedza na temat Polski i jej mieszkańców to ogromny kapitał społeczeństwa na przyszłość.

Konkurs organizowany przez Urząd Statystyczny w Łodzi ma na celu promowanie idei Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 oraz stwarza Uczestnikom możliwość zaprezentowania talentu, kreatywności i pomysłowości.

Konkurs kierowany jest do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych.Pliki do pobrania

Regulamin konkursu na film amatorski promujący NSP „Dlaczego liczy się każdy?” ...

Regulamin konkursu na film amatorski promujący NSP „Dlaczego liczy się każdy?” 

Zał. nr 1 do regulaminu konkursu na film amatorski promujący NSP „Dlaczego liczy się każdy?” ...

Zał. nr 1 do regulaminu konkursu na film amatorski promujący NSP „Dlaczego liczy się każdy?” 

Skip to content