Gminne zawody sportowo - pożarnicze

     W dniu 28 czerwca 2015 roku przeprowadzono w Chąśnie Gminne zawody sportowo- pożarnicze w których wzięły udział 24 drużyny w tym dwie żeńskie.

Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy  Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu a sędzią głównym zawodów był Wiesław Łacheta.

Zawody rozegrane były w konkurencjach:

  • ćwiczenia bojowe
  • sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami

 

Kolejność miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

 

Grupa A, B

 

Ćwiczenia bojowe:

1

miejsce – Karsznice Duże „A”

z wynikiem 46,0 pkt

2

miejsce – Karsznice Duże „B”

z wynikiem 49,2 pkt

3

miejsce – Przemysłów „B”

z wynikiem 51,0 pkt

 

Sztafeta pożarnicza:

1

miejsce – Karsznice Duże „A”

z wynikiem 64,1 pkt

2

miejsce – Karsznice Duże „B”

z wynikiem 69,6 pkt

3

miejsce – Niespusza  „A”

z wynikiem 69,7 pkt

 

Pozostałe miejsca:

4

miejsce – Błędów

z wynikiem 128,4 pkt

5

miejsce – Wyborów

z wynikiem 135,1 pkt

6

miejsce – Niespusza „B”

z wynikiem 136,8 pkt

7

miejsce – Goleńsko

z wynikiem 136,9 pkt

8

miejsce – Chąśno Drugie „B”

z wynikiem 137,8 pkt

9

miejsce – Niespusza „A”

z wynikiem 139,0 pkt

10

miejsce – Przemysłów „A”      

z wynikiem 139,2 pkt

11

miejsce – Chąśno Drugie „C”

z wynikiem 148,6 pkt

12

miejsce – Przemysłów „C”

z wynikiem 150,4 pkt

13

miejsce – Chąśno Drugie „A”

z wynikiem 154,5 pkt

14

miejsce – Skowroda Północna

z wynikiem 156,9 pkt

15

miejsce – Skowroda Południowa

z wynikiem 157,1 pkt

16

miejsce – Mastki

z wynikiem 162,4 pkt

 

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

1

miejsce – Karsznice Duże „A”

z wynikiem 110,1 pkt

2

miejsce – Karsznice Duże „B”

z wynikiem 118,8 pkt

3

miejsce – Przemysłów  „B”

z wynikiem 121,2 pkt

 

Grupa C

 

Ćwiczenia bojowe:

1

miejsce – Chąśno Drugie

z wynikiem 68,6 pkt

2

miejsce – Karsznice

z wynikiem 71,8 pkt

 

Sztafeta pożarnicza:

1

miejsce – Chąśno Drugie

z wynikiem 76,1 pkt

2

miejsce – Karsznice

z wynikiem 81,8 pkt

 

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

1

miejsce – Chąśno Drugie

z wynikiem 144,7 pkt

2

miejsce – Karsznice

z wynikiem 153,6 pkt

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza 12-14 lat

 

Ćwiczenia bojowe:

1

miejsce – Karsznice Duże

z wynikiem 76,8 pkt

 

Sztafeta pożarnicza:

1

miejsce – Karsznice Duże

z wynikiem 86,4 pkt

 

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

1

miejsce – Karsznice Duże

z wynikiem 163,2 pkt

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza 14-16 lat

 

Ćwiczenia bojowe:

1

miejsce – Błędów

z wynikiem 76,8 pkt

2

miejsce – Chąśno Drugie

 

3

miejsce – Skowroda Południowa

 

 

Sztafeta pożarnicza:

1

miejsce – Chąśno Drugie

z wynikiem 86,4 pkt

2

miejsce – Błędów

 

3

miejsce – Skowroda Południowa

 

 

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

1

miejsce – Błędów

z wynikiem 112,0 pkt

2

miejsce – Chąśno Drugie

z wynikiem 113,8 pkt

3

miejsce – Skowroda Południowa

z wynikiem 132,5 pkt

3

miejsce - Mastki

z wynikiem 132,5 pkt

4

miejsce - Goleńsko

z wynikiem 140,7 pkt

 

Indywidualna Sztafeta Pożarnicza o Puchar Przewodniczącego Rady Gminny Chąśno:

1

miejsce – Michał Kośmider - OSP Goleńsko

2

miejsce – Sebastian Witkowski – OSP Karsznice

3

miejsce – Michał Skwarna – OSP Chąśno Drugie

 

Organizatorzy serdecznie dziękują Organizacjom, Firmom oraz osobom prywatnym którzy swoim zaangażowaniem oraz wsparciem finansowym bądź materialnym przyczynili się do podniesienia rangi Gminnych zawodów sportowo - pożarniczych w Chąśnie.

Są wśród nich:

Wójt Gminy Chąśno -  Dariusz Reczulski

Firma BANART - Piotr Banaszak - Chąśno

PHU AGATOM - Ranata oraz Piotr Trębscy

Zakład Mięsny DAMIAN - Michał Lewandowski

Lecznica Weterynaryjna w Zdunach - Paweł Gasik, Andrzej Kubica, Henryk Golan

Krzysztof Koza - Przemysłów

Włodzimierz Dutkiewicz - Chąśno Drugie

Bank Sółdzielczy Ziemi Łowickiej O/Chąśno

Stel-Trans - Robert Stelmaszczyk - Chąśno Drugie

Stewen - Marek Bryła - Goleńsko

ANMAL - Krzysztof Malczyk - Błędów

Irena Kolos - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łowickiego - Sierżniki

Marcin Sierota - Chąśno

Witold Kukieła - Wyborów

Bogumiła i Wojciech Tarkowscy - Wyborów

Tarpol - Kazimierz Tarkowski - Wyborów

Mirosław Galiński - Wyborów

Witold Tarkowski - Wyborów

Jerzy Kołaczek - Wyborów

Łukasz Świdrowski - Wyborów

Andrzej Janeczek - Wyborów

Eligiusz Kwaitkowski - Chąśno

EKO-SERWIS - Kutno

Auto Rem - Piotr Banasiewicz - Goleńsko

"ROGALIK" - Piekarnia Głowno

Krzysztof Miazek - Chąśno

Jerzy Dutkiewicz - Chąśno

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów sportowo-pożarniczych