Festyn Rodzinny 2019

Wójt Gminy Chąśno  oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Chąśnie

serdeczne dziękują

za pomoc oraz zaangażowanie w przygotowaniu

FESTYNU RODZINNEGO  w dniu 7 lipca 2019 roku

Przewodniczącej KGW oraz Paniom z Kół Gospodyń Wiejskich

Strażakom Ochotnikom z Karsznic Dużych, Chąśna Drugiego Przemysłowa,

 Panom ze wsi Sierżniki, Michałowi Kajakowi, Pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej,

dziewczynom i chłopakom za obsługę zabawy fantowej, oraz ład i  porządek na placu,

firmie ochroniarskiej, elektrykowi dyżurnemu i paniom kucharkom.

 

FUNDATOROM  NAGRÓD W WIELKIEJ ZABAWIE:

  1. Dorota  i  Jerzy Kołaczek z Wyborowa 

  2. Spółdzielnia Wyborowianka

  3. Julian Palos – BIKE SPORT  - Łowicz ul. Magazynowa

  4. Pure Color – Mechanika Samochodowa – Marcin i Ryszard Grzegorzewscy - Chąśno

  5. Bank Spóldzielczy Ziemi Łowickiej – Oddział w Chąśnie

  6. Tomasz i Stanisław Łukawscy – Wyborów

  7. ZUH TAR-POL  TARKOWSCY  z  Wyborowa

  8. ROL POL-TRANS – Koza Arkadiusz – Karsznice Duże 

  9. Włodzimierz Dutkiewicz- Hurtowa Sprzedaż Pasz- w  Chąśnie Drugim

  10. Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych – Marcin Sierota -  Chąśno Drugie

  11. Gać Mariusz – Usługi Budowlane – Chąśno Drugie

  12. Jadwiga i Stanisław Tarkowscy z  Wyborowa

  13. Salon Fryzjerski „Nowa Ty” – Martyna Panek – Chąśno 64

  14.  „AUTO-REM” –  Piotr  Banasiewicz – Goleńsko

  15. Marbo –Maria Boczek –Goleńsko

  16. P.P.H.U. „STEVEN” – Marek Bryła – Goleńsko

  17. Monika Mańkowska – Skowroda Południowa

  18. Marzena Uczciwek – Skowroda Południowa

  19. AGRO - NETZWERK POLSKA Sp.z.o.o. – Piotr Banaszak w  Chąśnie

  20. Firma Bracia Urbanek  Andrzej i Jacek Urbanek Spółka Jaw. ul. Katarzynów, Łowicz

  21. Agata Jaśniewska - Wyborów

  22. ROBERT PŁACHETA –Folinex - Sklep w Skowrodzie Południowej

  23. Stel – Trans  - Robert Stelmaszczyk -Chąśno Drugie

  24. Wiktor Lis– Radny Gminy Chąśno – sołtys wsi Wyborów

  25. Wipasz S.A.

  26. Aleksandra Sołtysiak – Karsznice Duże

  27. Salon Fryzjerski Natalia Szwarocka - Sierżniki

  28. Bogumiła i Wojciech Tarkowscy – Wyborów

  29. Anna i Krzysztof  Malczyk– „ANMAL”–  Błędów

  30. Grzegorz Siekiera z Mastek

  31. Michał i Andrzej Lewandowscy – Zakład Mięsny „Damian” w Chąśnie

  32. „Skład Opałowo-Nawozowy” -  P.H.U. Jerzy Dutkiewicz  - Chąśno Drugie

  33. Agnieszka Zabost – Goleńsko – Radna Gminy Chąśno

  34. Elektronarzędzia– Mariusz Zabost - Goleńsko

  35. Usługi ślusarskie – ryflowanie walców do śrutowników i gniotowników – Tomasz Lis- Nowa Niespusza

  36. DIONIZOS – Daniel i Sebastian Dęgus – Chąśno

 

SPONSOROM:

  1. DOROTA i JERZY KOŁACZEK – Wyborów

  2. PAWEŁ PLESIŃSKI – Lekarz Internista – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej   w Chąśnie

  3. ANIMAL. PHARMA ZDUNY – Paweł Gasik i wspólnicy Spólka Jawna - Olsztyn

  4. MARZENA WILKOSZEWSKA  i ŁUKASZ ROKICKI– Sklep Spożywczy  Goleńsko

  5. WŁADYSŁAW  i WITOLD  KUKIEŁA – Wyborów

  6. IRENEUSZ SOŁTYSIAK – Karsznice Duże – Przewodniczący Rady Gminy w Chąśnie

  7. MARZENA i KRZYSZTOF KOZA - Przemysłów

  8. ANETA i KRZYSZTOF MURAS – Przemysłów

  9. MONIKA MAŃKOWSKA – Skowroda Południowa

  10. EWA BASIŃSKA – Lekarz Stomatolog  w Chąśnie

  11. TADEUSZ KOCHANEK – Karsznice Duże

  12. MINI  SAM „Majka” - Sierżniki

  13. MARZENA i KRZYSZTOF KOŁACZYŃSCY – Przemysłów

  14. Stel – Trans  - Robert Stelmaszczyk -Chąśno Drugie

  15. DAWID SIEWIERSKI – Firma „KROKODYL